HAKKIMIZDA

Şantiye deneyimli mimar ve mühendisler tarafından kurulan Deviren İnşaat, kısa sürede gerçekleştirdiği başarılı proje uygulamaları ve taahhütlerin başarıyla sonuçlanması sonucu, artan iş hacmi ile her geçen gün büyüyerek kendisine özgü ” Özel Proje Sistemleri ” tasarlayan bir firma olarak kısa sürede sektöründe önemli bir yer edindi. Deviren İnşaat, deneyimli ve profesyonel kadrosu ile başta Ege bölgesi olmak üzere, yurdumuzun bir çok köşesinde önemli işlere imza attı.

DEVİREN İnşaat yöneticileri işlerini seven mesleklerine saygılı ve deneyimli mühendisler ve mimarlar grubudur. İşi yalnızca masa başında değil, her türlü mevsim koşullarında ve doğrudan uygulama sahasında takip ederek, ekip çalışmasının başarıya ulaşacağına inanan bir gruptur. Takip edilen yol; uygulamayı birebir kontrol etmek, tatbik edilen edilen mimarinin, bulunduğu ortam dokusuna uyumunu sağlamak ve her geçen gün kendini yenilemektedir.

Son dönemde inşaat sektöründeki bilgi, birikim ve tecrübeleriyle konut sektörüne ağırlık veren Deviren İnşaat, “Deviren, düşlediğiniz mekanları gerçeğe çeviren” sloganı ile onlarca aileyi ev sahibi yaparak düşlerine kavuşturmuştur.

Projelerimiz sayfasında firmamızın gerçekleştirmiş olduğu işler hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla

Deviren İnsaat

Son dönemde inşaat sektöründeki bilgi, birikim ve tecrübeleriyle konut sektörüne ağırlık veren Deviren İnşaat, “Deviren, düşlediğiniz mekanları gerçeğe çeviren” sloganı ile onlarca aileyi ev sahibi yaparak düşlerine kavuşturmuştur

Devam Eden Projeler

Ofisimiz

Deviren İnşaat Ofisi
Mehmet Ali Akman Mah.
Mithatpaşa Cad. No:1141/A
Üçkuyular/Konak/İZMİR

Tel: 0 232 248 22 88
 Faks: 0 232 248 22 88

info@devireninsaat.com

JoomShaper